Domain Athletics Centre - Site License        10/05/2019 - 2:42 PM
      2019 PSST Primary State Athletic Carnival - 10/05/2019       
              St Leonards Athletic Centre, Launceston              
 
Event 12  Girls 100 Metres GR3
================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Addison McKercher            Launceston               16.32q   
  2 Elka Hutton                  North West               16.35q   
  3 Evie Johnson                 Hobart                   16.37q   
  4 Kennedy McQuestin            Launceston               16.98q   
  5 Maya Barratt                 Hobart                   17.10q   
  6 Sophie Mulcahy               North West               17.37    
  7 Rubi Griffiths               North West               17.49    
  8 Nataya Maxwell               Launceston               17.58    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Ashlynn Moles                North West               16.83q   
  2 Savannah Rice                Hobart                   16.84q   
  3 Kaylee McDonald              Hobart                   17.14    
  4 Ellie Rayner                 North West               17.21    
  5 Sadie Hardcastle             Hobart                   17.31    
  6 Tahlia Binns                 Launceston               17.46    
  7 Bridgett Toohey              Launceston               17.99    
  8 Zoe Chappell                 North West               18.01    
  9 Bronte Krapf                 Launceston               18.46    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Rhianna Lette                East North East          17.01q   
  2 Emily Hughes                 Huon and Channel         17.22    
  3 Amelia Carter                East North East          17.26    
  4 Sydney Long                  Tamar                    17.82    
  5 Cammi Thomas                 Tamar                    17.90    
  6 Katalina Wynn                Northern Midlands        18.23    
  7 Lucy Page                    Huon and Channel         18.83    
  8 Mollie Saunders              Northern Midlands        19.29    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Sharlet Aylett               Northern Midlands        17.65    
  2 Keely Trudgeon               Tamar                    17.72    
  3 Lily Rose Horder             Tamar                    17.88    
  4 Charlotte Leham              East North East          17.93    
  5 Myfanwy Kemmis-Cole          Huon and Channel         18.03    
  6 Dakota Arnold                Huon and Channel         18.20    
  7 Shayla Eastley               East North East          18.99    
  8 Mia Wilson                   Northern Midlands        19.29    
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Addison McKercher            Launceston               16.32q  1
  2 Elka Hutton                  North West               16.35q  1
  3 Evie Johnson                 Hobart                   16.37q  1
  4 Ashlynn Moles                North West               16.83q  2
  5 Savannah Rice                Hobart                   16.84q  2
  6 Kennedy McQuestin            Launceston               16.98q  1
  7 Rhianna Lette                East North East          17.01q  3
  8 Maya Barratt                 Hobart                   17.10q  1
  9 Kaylee McDonald              Hobart                   17.14   2
 10 Ellie Rayner                 North West               17.21   2
 11 Emily Hughes                 Huon and Channel         17.22   3
 12 Amelia Carter                East North East          17.26   3
 13 Sadie Hardcastle             Hobart                   17.31   2
 14 Sophie Mulcahy               North West               17.37   1
 15 Tahlia Binns                 Launceston               17.46   2
 16 Rubi Griffiths               North West               17.49   1
 17 Nataya Maxwell               Launceston               17.58   1
 18 Sharlet Aylett               Northern Midlands        17.65   4
 19 Keely Trudgeon               Tamar                    17.72   4
 20 Sydney Long                  Tamar                    17.82   3
 21 Lily Rose Horder             Tamar                    17.88   4
 22 Cammi Thomas                 Tamar                    17.90   3
 23 Charlotte Leham              East North East          17.93   4
 24 Bridgett Toohey              Launceston               17.99   2
 25 Zoe Chappell                 North West               18.01   2
 26 Myfanwy Kemmis-Cole          Huon and Channel         18.03   4
 27 Dakota Arnold                Huon and Channel         18.20   4
 28 Katalina Wynn                Northern Midlands        18.23   3
 29 Bronte Krapf                 Launceston               18.46   2
 30 Lucy Page                    Huon and Channel         18.83   3
 31 Shayla Eastley               East North East          18.99   4
 32 Mia Wilson                   Northern Midlands        19.29   4
 33 Mollie Saunders              Northern Midlands        19.29   3